„VABALIUKAI“

„Vabaliukai“

„Vabaliukų” grupė ugdymą vykdo pagal individualią lauko pedagogikos programą „Vaikystė gamtos prieglobstyje“. Grupėje stengiamės užtikrinti sėkmingą vaikų, jų tėvų ir pedagogų partnerystę, atskleidžiant vaikų individualumą. Ugdymas vyksta lauko aplinkoje: žaidžiant, tyrinėjant, eksperimentuojant. Grupės kasdieninę ugdomąją veiklą sudaro penkios dienos: darbų, sporto ir judėjimo, didžioji žygio, menų, gaminimo ir eksperimentų. Atsižvelgiant į pasirinktą temą, keliaujame į žygius, tapome lauke, žaidžiame judriuosius žaidimus bei stipriname sveikatą gryname ore.
Šią grupę lankantys ugdytiniai aktyviai juda, kuria, bendrauja, priima bendrus sprendimus, tokiu būdu puikiai užmezga dar glaudesnį ryšį ne tik su gamta, bet ir su pačiu savimi. Mums svarbu kartu su ugdytiniais būti gamtos aplinkoje, pamatant jos grožį, išgirstant paukščio giesmę, lapų šnaresį, stebint ropojantį vabaliuką ant medžio kamieno, besistiebiantį augalą savo rankelėmis pasodintame darže.
„Vabaliukų“ grupės vaikučiai turi unikalią galimybę susipažinti su visais metų laikais, atskleisti savo kūrybinius sumanymus gryname ore. Mažyliai jau išmokę pastebėti gamtos aplinkoje esantį spalvingą vaikystės pasaulį.
Ugdytiniai dalyvauja papildomoje veikloje: 3 vaikai lanko ritminių šokių būrelį, 5 – krepšinį, dailės studiją – 4, futbolą – 2.

Grupėje dirba: mokytojos dirbančios pagal ikimokyklinio ugdymo programą Ineta Levulienė (mokytoja metodininkė) ir Lina Ona Stadalienė (vyresnioji mokytoja), mokytojo padėjėja Lina Ciplienė.