„VABALIUKAI“

„Vabaliukai“

 

„Vabaliukų” grupė ugdymą vykdo pagal tęstinį inovatyvaus ikimokyklinio ugdymo organizavimo modelį „Vaikystė gamtos prieglobstyje“. Grupėje stengiamės užtikrinti sėkmingą vaikų, jų tėvų ir pedagogų partnerystę, atskleidžiant vaikų individualumą.

Grupėje ugdymas vyksta lauko aplinkoje: žaidžiant, tyrinėjant, eksperimentuojant. Kasdieninėje ugdomojoje veikloje skatiname vaiko ir gamtos santykį bei stipriname sveikatą 20 val. per savaitę būnant gryname ore.

Šią grupę lankantys ugdytiniai aktyviai juda, kuria, tyrinėja, bendrauja, priima bendrus sprendimus, tokiu būdu puikiai užmezga dar glaudesnį ryšį ne tik su gamta, bet ir su pačiu savimi.

Mums svarbu kartu su ugdytiniais būti gamtos aplinkoje, pamatant jos grožį, išgirstant paukščio giesmę, lapų šnaresį, stebint ropojantį vabaliuką ant medžio kamieno, besistiebiantį augalą savo rankelėmis pasodintame darže.

„Vabaliukų“ grupės vaikučiai turi unikalią galimybę susipažinti su visais metų laikais, atskleisti savo kūrybinius sumanymus gryname ore. Mažyliai jau išmokę pastebėti gamtos aplinkoje esantį spalvingą vaikystės pasaulį.

 

Grupėje dirba: vyresnioji auklėtoja Ineta Levulienė, auklėtoja Danguolė Masionytė ir auklėtojo padėjėja Lina Ciplienė.