„AUGSIM IR PUOŠIM SAVO ŽEMELĘ, VISAD MYLĖSIM GIMTĄ ŠALELĘ…“

Kovo 2 d. PUG „Smalsučiai“ ugdytiniai su žodžiais „Mes mylim Lietuvą“  sukvietė tėvelius, senelius, darželio ir mokyklų pedagogus švęsti Lietuvos gimtadienio bei Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos. Šiandien ypač svarbu mūsų visų laisvė, nepriklausomybė, vienybės siekis, todėl skatiname vaikus švęsti tokias svarbias mūsų šalies šventes. Juk meilė tėvynei – tai ir meilė vienas kitam.

Draugiškai nusiteikę vaikai, pasipuošę tautiniais rūbais, nešini trijų spalvų vėliavėlėmis, tautiškai papuoštoje salėje džiugino susirinkusius. Daug gražių jausmų „Smalsučiai“ išliejo deklamuodami poetų eiles, šokdami liaudiškus ratelius, dainuodami dainas apie Lietuvą. Šventėje  tarsi priesaika skambėjo vaikų žodžiai – „Augsim ir puošim savo žemelę, visad mylėsim gimtą šalelę“. O mes – pedagogai, kursim tokią nepriklausomą Lietuvą, kurioje augtų laisvos ir drąsios ateities kartos.

Po koncerto būsimų pirmokėlių tėveliai kartu su vaikučiais turėjo galimybę pabendrauti su pradinių klasių mokytojomis iš Marijampolės R. Stankevičiaus, „Šaltinio“ pagrindinių, „Saulės“ pradinės mokyklų.  Pedagogės pristatė savo mokyklas, pakvietė tėvelius su vaikais atvykti, apžiūrėti ir pasirinkti jiems patikusią mokyklą.

 

 

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė

   Audronė Lozoraitienė