Kovo mėnuo laikomas ne tik gamtos atsigavimo, bet ir visuomenės dėmesio gamtai suaktyvėjimo mėnesiu. Pirmiausia šį mėnesį minima 40-ties paukščių diena. Tuo tikslu Marijampolės kultūros centro specialistai sukvietė švietimo įstaigas į Marijampolės Poezijos parką ir Rygiškių Jono skverelį sudalyvauti inkilų kėlimo akcijoje „Čiulbėkit paukšteliai mylimoj šalelėj“. Mūsų darželį atstovavo PUG „Pelėdžiukai“ ir „Smalsučiai“ ugdytiniai ir jų mokytojos, kurie įkėlė 9 vaikų tėvelių pagamintus inkilus.

Švenčiant pasaulinę Žemės dieną, kuri skirta išreikšti žmonių norą išsaugoti švarų orą, vandenį, dirvožemį, gyvąją gamtą, darželio ugdytiniai apsilankė „Spindulio“ kino teatre, kuriame vyko Žemės dienos šventė. Šventės metu buvo įteiktos padėkos net dešimčiai aktyviausių švietimo įstaigų, kurios prisidėjo prie įvairių aplinkosaugos renginių ir veiklų. Po renginio visi dalyvavusieji buvo kviečiami žiūrėti filmą „Kung Fu panda 4“.

Dėkojame PU grupių „Pelėdžiukai“ ir „Smalsučiai“ vaikučiams, jų tėveliams ir mokytojoms sudalyvavusiems bei dovanojusiems inkilų parskrendantiems paukšteliams.

 

x