MARIJAMPOLĖS MOTERŲ KREPŠINIO KLUBO „BC SŪDUVA”KREPŠININKĖS IVETOS ŠALKAUSKĖS VIZITAS DARŽELYJE

Sveikata – vienas svarbiausių žmogaus laimės komponentų, viena didžiausių vertybių. Sveikata – viena pagrindinių žmogaus gero gyvenimo sąlyga. Tai žmogaus fizinė, emocinė ir socialinė gerovė, todėl ja pradėti rūpintis būtina nuo mažens. Vokiečių filosofas Artūras Šopenhaueris yra pasakęs, kad ,,sveikata taip pranoksta visas kitas gyvenimo vertybes, kad visai sveikas skurdžius laimingesnis už ligotą karalių“.

Būti sveikam reiškia gerai jaustis tiek fizine, tiek emocine prasme. Gera sveikata savaime neateina. Tam reikia valios, pastangų, kruopštaus, sistemingo ir nuoseklaus darbo. Todėl galima džiaugtis tuo, kad mūsų įstaigoje rūpinamasi vaiko sveikatos ugdymu, ir suprantant vaikų sveikatos stiprinimo svarbą, įstaigos direktorė sudaro puikias sąlygas vaiko fiziniam pasirengimui, nes sveikas, kupinas jėgų ir energijos žmogus gali gyventi pilnavertį gyvenimą, patirti darbo ir kūrybos džiaugsmą.

Propaguojant aktyvų ir sveiką gyvenimo būdą, š. m. balandžio 29 d. vaikų l/d „Šypsenėlė“ aplankė Marijampolės moterų krepšinio klubo „BC Sūduva“ krepšininkė Iveta Šalkauskė. Ji pasidalino mintimis apie savo sportininkės kelią į krepšinio pasaulį, vaikams priminė šios sportinės šakos įdomybes. Susitikimo metu jaunieji krepšininkai mielai bendravo su sportininke, kuri aiškino vaikams, kad norint sportuoti, būtina ir sveikai maitintis, nes raktas į sveikatą slypi žmogaus mityboje, vaisių ir daržovių įvairovėje, nes tai yra svarbūs maisto produktai suteikiantys jaunam organizmui labai reikalingų vitaminų.

Didelį susidomėjimą ir džiugias emocijas vaikams paliko sportininkės bei klubo pristatomi sportiniai laimėjimai: aukso, sidabro medaliai, iškovotos taurės, kurie suteikė pasitikėjimo – kovoti ir laimėti. Susitikimo metu vaikai suprato, kad jėga, ištvermė ir sveikata įgyjama rūpinantis savo sveikata.

Už susitikimą esame dėkingi krepšininkei Ivetai Šalakauskei.