IUG „ĄŽUOLIUKAI“

„Ąžuoliukų“ grupę antrus metus pradėjo lankyti dvidešimt vaikučių, kuriems suėję treji metukai. Darželyje vaikučiai mokosi draugauti, dalintis, tai pat daug dėmesio skiriama savarankiškumo ugdymui, pasitikėjimui savo jėgomis. Modeliuojant ugdymo procesą, skatinsime vaiko ir gamtos santykį ir taikysime lauko pedagogikos elementus. Tyrinėdamas aplinką lauke, ugdytinis kaups individualią patirtį bei stiprės sveikata.

Ugdymo procesą organizuojame pagal ikimokyklinio ugdymo programą „Šičia mūsų pradžia“, panaudojant metodinių priemonių komplektą ,,Žaismė ir atradimai”. Šiais mokslo metais įgyvendinsime ilgalaikį prevencinį projektą ,,Taisyklingai tariu-pirštelius mankštinu“.

Grupėje naudojama kvapų ir muzikos terapijos. Kvapų terapija – tai ekologiškai švarūs, natūralūs eteriniai aliejai, kurie veikia vaikų organizmą per odą ir kvėpavimo takus. Ir taikoma nusiraminimo tikslams. Nuo pasirinkto eterinio aliejaus priklauso, koks terapinis efektas pasiekiamas: vieni aromatai vaikus ramina, kiti- stimuliuoja, žadina jausmus ar keičia nuotaiką, šalina nervingumą, atpalaiduoja, lengvina kvėpavimą. ,,Ąžuoliukų“ grupės aplinkoje kvapų ir muzikos terapijos yra sujungtos ir suteikia galimybę kiekvienam ugdytiniui patirti šios nepakartojamos procedūros malonumus ir pasiekti didesnį nusiraminimo efektą.

Šiais mokslo metais ,,Ąžuoliukų“ grupės vaikučiai turi unikalią galimybę  susipažinti su pasauliu, konstruojant pagal Lego Bricjs4Kidz programą. Smagių užsiėmimų metu ugdytiniai mokosi susikaupti, skatina vaizduotę, ugdo multisensorinius įgūdžius su lego konstruktoriais.

Grupėje dirba ikimokyklinio ugdymo mokytojos: Ineta Levulienė ir Vaida Spūdienė,  mokytojo padėjėja Agnė Varnagirienė.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

x