Paroda-akcija
„BALTOSIOS SNAIGĖS PASLAPTIS“

Žiema. Nuostabus metas, kaip baltu apdaru puošiasi gamta, šventinis juokas dar trykšta per kraštus…o ir stebuklai aplanko visus.
Skatindamos bendradarbiavimą tarp ikimokyklinio ir pradinio ugdymo įstaigų pedagogų 2015 gruodžio 14-22 dienomis direktorės pavaduotoja ugdymui Rasa Šalaševičienė ir kūrybinės grupės „Želmenėliai“ auklėtojos: Ineta Levulienė, Jurgita Lazauskienė, Salomėja Žaliauskienė, Zuzana Kavaliauskienė, Danutė Vaičiulienė, Rasa Delnevičienė tęsė tradiciją jau šeštus metus, suorganizavo parodą – akciją „Baltosios snaigės paslaptis“ .


Šioje akcijoje sudalyvavo gausus būrys Marijampolės miesto ikimokyklinių ir pradinio ugdymo įstaigų. Lopšeliai-darželiai: „Šaltinėlis“, „Linelis“, „Želmenėliai“, „Nykštukas“, „Pasaka“, „Varpelis“, daugiafunkcinis centras „Žiburėlis“, Degučių mokykla-darželis, Mokolų darželis-mokykla, Saulės pradinė mokykla ir kitos įstaigos. Visiems dalyvavusiems šioje akcijoje buvo įteikti padėkos raštus.
Įstaigų pedagogės, darbuotojos, ugdytinių tėveliai artėjant didžiosioms šventėms visą laukimo laiką -Adventą, kartu su vaikais, kūrė, gamino baltas snaiges, kurių kitoje pusėje rašė trumpus palinkėjimus, gražius žodžius. Snaiges gamino iš popieriaus, pramoninių atliekų. Ir auklėtojos, ir ugdytiniai džiaugėsi padarytomis snaigėmis, kurios prieš šventes pradžiugino Marijampolės ŠVČ Marijos globos namų ir Marijampolės specialiųjų globos namų gyventojus.
Niekada nevėlu skleisti gerumą, pastebėti šalia esantį, pasidalinti su kitu geru žodžiu, viltimi ir tikėjimu, o ypač prieškalėdiniu laikotarpiu per Adventą. Dideli stebuklai gimsta iš tikėjimo ir meilės, o nedidelius stebuklus mes galime sukurti patys. Kiekvienas turime savyje gerumo, nebijokime jo parodyti! Tegul gerumas suvienija mus, įkvepia būti geresniais ir suteikia gyvenimui naujų spalvų. Atverkime savo širdis…
Vyresnioji auklėtoja Ineta Levulienė.

x