EDUKACINĖ PAMOKĖLĖ APIE VANDENĮ

Kadaise garsus prancūzų rašytojas Antoine‘as de Saint-Exupéry vandenį apibūdino taip: „Per maža pasakyti, kad tu reikalingas gyvybei – tu pats esi gyvybė”.

Kovo 23 d. darželio priešmokyklinio ugdymo grupės  „Pelėdžiukai“ ir „Smalsučiai“ buvo pakviesti į edukacinę pamokėlę apie vandenį. Šią pamokėlę vedė sveiktos priežiūros specialistė Santa Beliukevičiūtė.

 Demonstracinių priemonių pagalba vyko supažindinimas su vandeniu: iš kur jis atsiranda, kuo vanduo naudingas žmogui ir gamtai. Sveikatos priežiūros specialistė gilinosi į vandens pasaulio subtilybes, akcentavo, kad vanduo reikalingas tiek žmogaus sveikatai, tiek grožiui. PUG ugdytiniai išgirdo ir apie vandens taršą: užteršto nutekamojo vandens sparčiai daugėja, nes vis labiau plečiasi pramonė, auga miestai, didėja ūkiai, pakankamai dažni naftos išsiliejimai, užterštas vanduo daro didelę žalą gyvūnijai bei augmenijai.

Atidžiai išklausę, įgavę žinių, PUG ugdytiniai sudalyvavo ir protmūšyje (intelektualiame komandiniame žaidime). Čia vaikai pademonstravo savo turimas ir naujai įgytas žinias. Sveikatos priežiūros specialistė Santa laimėtojus bei kitus dalyvius apdovanojo prizais.