Gerumo akcija „Baltojo Angelo paslaptis”

Marijampolės lopšelis-darželis

„Šypsenėlė“

Gerumo akcija

„Baltojo Angelo paslaptis”

Marijampolė

2016-12-29

Gerumo akcija „Baltojo Angelo paslaptis”

„…Linkiu Jums pilno ramybės ir dvasios laiko,
kad visuose Jūsų keliuose Jus lydėtų gerasis angelas,
kad saugotų Jus nuo visko, kas grėsminga ar kelia baimę,
kad apsaugotų Jus nuo suklydimų ir skausmo…

                                                                 (vysk. J. Kauneckas)

2017metų gruodžio 29-ąją dieną  Marijampolės vaikų lopšelio darželio „Šypsenėlė“ bendruomenės nariai salėje susirinko į finalinį šventinį rytmetį „Baltojo angelo paslaptis”. Tai gerumo akcija,  kuri tapo gražia tradicija. Renginyje skambėjo nuoširdūs žodžiai vienas kitam, įstaigos direktorės Aldonos Stagniūnienės padėka, tarybos sveikinimas ir Kalėdinės giesmės, kurias giedojo meninio ugdymo pedagogė Dovilė Bičkauskaitė, darželio direktorė Aldona Stagniūnienė ir auklėtoja Rasa Česaitienė.

Lopšelyje-darželyje „Šypsenėlė“ prasmingai ir giliai švenčiamas Adventas – Didžiojo Laukimo šventė. Bendruomenės nariai  laukdami Šv. Kalėdų, džiaugėsi, galėję vienas kitą globoti, prieškalėdiniu susikaupimo laikotarpiu. Renginio metu kiekvienas susipažino su Angelu, kuris kiekvieną dieną galvojo apie savo globojamą žmogų, jį slapta lankė, geranoriškai ruošė staigmenas. Kulminacijos metu įteikė dovanėles linkėdami savo žmogui džiaugsmo ir vilties. Savo angelams buvo dėkojama už suteiktas gerumo akimirkas ir  įspūdingas, paprastas, tačiau prasmingas ir pamokančias dovanėles. Jos džiugins ir teiks stiprybės, kaip ir Gerumas, kuris užtvindė mūsų sielas, nes galėjome pabūti kartu, įprasminti kiekvieną laukimo vakarą gerais bei prasmingais darbais. Džiugins visus tarsi sakydama, jog čia gyvena Gerumas.

Didelį ir nuoširdų Ačiū tariame direktorei, kuri paskatino tęsti šią kilnią gerumo akciją „Baltojo Angelo paslaptis“. Džiugu, kad įstaigos vadovas žiemos švenčių proga, ragina skirti daugiau laiko artimiausiems žmonėms, kurie supa mus kiekvieną dieną. Pasak direktorės „ Mes galime dovanoti džiaugsmo ir šviesos kibirkštėlę – dovanėlę, kuri primintų, jog kiekvienas nori mylėti ir būti mylimas, brangus“. Bendruomenė geranoriškai pritaria ir džiaugiasi šia idėja.

Ši graži, jausminga kasmetinė akcija primena apie tikrąją Kalėdų esmę, o kad artimuosius ir draugus galima pasveikinti paprastais, bet nuoširdžiais būdais, „Baltojo Angelo“ dovanėles galima įteikti bet kam, kieno akyse pamatėte, kad tai tinkama, laukiama, jei jaučiate, kad tam žmogui to reikia.

UŽFIKSUOTOS NEUŽMIRŠTAMOS AKIMIRKOS

Direktorės sveikinimo žodžiai bendruomenei.

Meninio ugdymo pedagogės Dovilės Bičkauskaitės, darželio direktorės Aldonos Stagniūnienės ir auklėtojo Rasos Česaitienės muzikinė dovana.

Darželio tarybos narės Gitana Mozūraitienė ir Vaida Krutulienė.

   

Auklėtojos Marinos Angelas aukl. Palmyra Spūdinė…

Kadaise žemėje gyveno daugybė angelų.

Angelai būdavo geri ir visada padėdavo žmonėms.

Išmokė juos apsikabinti ir geru žodžiu jį palydėti…

Jie padėdavo žmonėms, pasakodavo gražiausias pasakas apie tolimus kraštus. Tos istorijos numalšindavo skausmą, paglostydavo širdį. Jie visad būdavo šalia, su šiltu žodžiu, paguoda ir mažais stebuklais. Tam jie ir Angelai

Auklėtojos Jolantos Angelas direktorė A.Stagniūnienė

Jie dabar gyvena tarp mūsų ir pasirodo

Tada, kai nesitiki. Pažiūri į akis,

Nusišypso ir, išnyksta padėjęs įveikti

bėdas, taip ir nepasako, iš kur atsirado!

Auklėtojos Vilmos

Angelas Rasa Savickaitė.

Visi mes Angelai, tik kartais mylim ir guodžiam tyliai žvilgsniu, geru žodžiu…

Medicinos sesutės Angelas Ineta Levulienė.

 

 

Žmogus paklausė savo Angelo:

-Kodėl visuomet, kaip man gera,

Tu eini greta manęs ir matomos

dvi eilės pėdų- mano ir tavo,

kuomet man blogai, tu palieki

mane vieną ir lieka tik mano

pėdų žymės?

Ir Angelas atsakė:

-Kai tau buvo blogai aš nešiau tave ant rankų…

Kartais taip norisi tikėti, kad mus, didelius ir mažus, sergsti angelai. Jie mums rodo kelią, saugo kai mums sunku, priglaudžia, paima už rankos…

Neveltui sakome kai gerumas dalijamas, jo tik vis daugėja!

Aprašė: Vyresnioji auklėtoja Ineta Levulienė