„Gyvas tautos žiedas“

Kovo 10 dieną, mūsų lopšelyje darželyje „Šypsenėlė“  pražydo „Gyvas tautos žiedas“.  Tai akcija, kurios tikslas – netradiciškai paminėti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 25 – ąsias  metines, įtraukiant visą įstaigos bendruomenę, tėvelius taip išreiškiant tautos vienybę.

Ankstų pavasarišką kovo 10 dienos rytą, mūsų mažieji „Žvirliukų“ grupės auklėtiniai, lydimi auklėtojų Elenos Rugienienės, Aušrinės Slautienės, „Kačiukų“ grupės auklėtiniai, lydimi auklėtojų Salomėjos Žaliauskienės, Zinos Kavaliauskienės bei „Vabaliukų“ grupės ugdytiniai, lydimi auklėtojų Marinos Kažemėkienės, Jurgitos Lazauskienės sugužėjo į salę sukurti „Gyvą tautos žiedą“.

 Visų vaikučių akyse spindėjo džiaugsmo ir pasididžiavimo savimi kibirkštėlės. Visi vaikučiai buvo pasipuošę kepurėlėmis, kurios simbolizavo mūsų trispalvės vėliavos spalvas.

Mažieji „Žvirbliukų“ grupės vaikučiai ir auklėtojos patys pasigamino raudonos spalvos kepures ir skraisteles, „Kačiukų“ grupės vaikučiai ir auklėtojos pasipuošė pačių sukurtomis žalios spalvos kepuraitėmis ir skraistėmis, o „Vabaliukų“ grupės vaikučiai ir auklėtojos, tarsi maži saulės spindulėliai pasipuošė  geltonos spalvos skrybėlaitėmis ir skraistelėmis.

Didis džiaugsmas užliejo ne tik vaikučių, pedagogių, bet visų įstaigos bendruomenės narių širdis, nes „Gyvas tautos žiedas“ dar kartą mums priminė, kad prieš 25 – kerius metus Lietuva tapo laisva ir nepriklausoma.