„KAIP KIŠKIS VILKO NAMUS SAUGOJO“ – darželio „TEATRINUKO“ kūrybinės grupės spektaklis

Adventas – laukimas. Jo metu mes stengiamės pasitaisyti, atsiprašyti, pabaigti nebaigtus darbus. Tai pats tamsiausias ir paslaptingiausias metuose laikas. Mūsų įstaigos  „Teatrinuko“ kūrybinė grupė ilgais gruodžio vakarais galvojo, kaip nudžiuginti darželio bendruomenę. Ir sugalvojo suvaidinti S.Gedos pasaką „Kaip kiškis vilko namus saugojo“.

Kai Kalėdų žvaigždė sužibo dangišku džiaugsmu, spektaklį dovanojome mažiausiems mūsų darželio „Kačiukų“ ir „Meškučių“ grupių ugdytiniams ir jų tėveliams. Vaikučiai džiaugėsi kiškiu Urėdu, kuris sutiko prižiūrėti suvargusio ir pikto Vilko namus. Kartu dainavo ir šoko su gudruolių Lapinų šeimynėle, kuri apsigyveno Vilko namelyje ir nesiruošė iš jo kraustytis. Spektaklio pabaigoje, visus nesusipratimus išsprendė Meškutė – tikra medaus bačkutė. Todėl girioje ir vėl apsigyveno „tvarka“.

Darželio direktorė Aldona Stagniūnienė dėkojo auklėtojoms ir mažiesiems aktoriams už nuotaikingą spektaklį ir padovanojo saldžių skanėstų.

Belaukiant Trijų Karalių ir linkint gražių 2018 metų, šį spektaklį „Teatrinukas“ parodė visai darželio bendruomenei. Tai visiems suteikė daug teigiamų emocijų. Ir atsidėkodami už vaidinimą, mažieji žiūrovai įteikė krepšelius saldumynų.

 

 

                                                                                     Audronė Lozoraitienė

„Teatrinuko“ kūrybinės grupės lyderė