Į ,,Kodėlčiukų” grupę 2022-2023 m.m., susirinko 15 vaikučų: 6 mergaitės ir 9 berniukai. Viena mergytė atvyko iš kito darželio, o visi kiti iš namų.

Vaikia dar labai maži, todėl jiems reikalingas didelis dėmesys adaptuojantis naujoje aplinkoje. Grupės darbuotojų komanda suformuos saugią bei estetišką aplinką bei atmosferą, dėdami dideles pastangas, kad vaikai jaustųsi mylimi  ir saugūs. Adapracijai palengvinti stengsimės didžiausią dėmesį skirti žaidimams, kurių metu natūraliai atsiras poreikis susidraugauti, pasitikėti savimi ir  grupės draugais.  Daug dėmesio skirsime bendravimui ir bendradarbiavimui su tėvais, kad vaikučiai kuo lengviau ir greičiau įsilietų į bendrą ,,Kodėlčiukų šeimą”.

Ugdymo procesas organizuojamas pasitelkus ikimokyklinio ugdymo programą ,,Šičia mūsų pradžia“. Nors mes dar maži, bet ugdytiniai ir tėveliai  jau įsitraukė į darželio organizuojamas parodas ir projektus.

Grupėje dirba ikimokyklinio ugdymo mokytojos: Irma Bagdonienė, Rasa Česaitienė, mokytojo padėjėja Kristina Dockevičienė.

 

x