Iš raidelių aš sudėsiu,

Stebuklingą žodį tą.

O kai jau skaityt mokėsiu,

Suskambės jis LIETUVA!

 

Gimtinė žmogui pats gražiausias ir mieliausias lopinėlis visame pasaulyje. Tai vieta, kurioje mes gimėme ir užaugome. Gimtas kraštas – namai, kurių negalima pamiršti, kurie palydi išeinant ir sutinka grįžtant. Tokiais žodžiais šiandien, Kovo -11-osios išvakarėse, prasidėjo Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos šventinis rytmetis, į kurį visus pakvietė priešmokyklinio ugdymo grupės „Smalsučiai“ ugdytiniai, jų mokytojos Audronė ir Ilona, ir meninio ugdymo mokytoja Dovilė.

Vaikai deklamavo eiles, dainavo, šoko klumpakojį, dėkojo tėvynei už saulę, vėją, jūrą už medžius už ateitį ir praeities sunkius kelius… Priešmokyklinukai J.Degutytės žodžiais: „Kalba yra ir kopų šnabždesys, ir marių virpulys, duonos kvapas, miškų giesmė“, pristatė grupėje sukurtą knygą „Lietuvos spalvos“, skirtą lietuvių kalbos dienoms paminėti.

Šventėje dalyvavę priešmokyklinės ugdymo grupės „Pelėdžiukai“ ugdytiniai ir jų mokytoja Daiva iš atskirų kartono detalių pastatė Gedimino pilį, kurią papuošė spalvotais balionais: geltonais, žaliais, raudonais ir mėlynais, taip parodydami solidarumą Ukrainos žmonėms.

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos šventinio rytmečio akimirkas galima pamatyti

 

 

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja

                                                              Audronė Lozoraitienė

https://youtu.be/0m16VpyeyVU

 

https://youtu.be/3seGH-vP7-Q

 

https://youtu.be/MXYHol6IF94

 

 

 

 

x