Balandžio 11 d. mūsų darželyje vyko velykinis „Oranžinio kamuolio“ turnyras 2×2.

Varžybose jėgas išbandyti panoro Marijampolės vaikų lopšeliai – darželiai „Rūta“, „Rasa“, Mokolų mokykla – darželis ir „Šypsenėlės“ mažieji krepšininkai. Turnyras prasidėjo įstaigos direktorės A. Stagniūnienės sveikinimo žodžiu ir palinkėjimu, kad šis turnyras taps tradiciniu darželio renginiu. Priešmokyklinės ugdymo grupės „Smalsučiai“ mergaičių palaikymo komanda, jų mokytoja A. Lozoraitienė ir meninio ugdymo mokytoja D. Bičkauskaitė padovanojo visiems dalyviams nuotaikingą ritminį šokį. 

                      Buvo akivaizdu, kad krepšinis – populiariausia sporto šaka ne tik suaugusiųjų, bet ir vaikų tarpe. Tai įrodė ir pačios varžybos, nes netrūko emocijų, charakterio, valios, užsispyrimo, užsidegimo ir, savaime suprantama, noro nugalėti ir būti geriausiais.

                      Velykinio „Oranžinio kamuolio“ krepšinio turnyro 2×2 nugalėtojais tapo ir I vietą iškovojo aikšteles šeimininkai, lopšelio – darželio „Šypsenėlė“ ugdytiniai: Majus ir Elijus Dūdoniai, Mantas Venskūnas, Žygimantas Vilčinskas. II vietą laimėjo l/d „Rasa“, III vietą – Mokolų mokykla darželis, o ketvirti liko l/d „Rūta“ ugdytiniai. Tačiau vaikų veiduose nebuvo nei liūdesio, nei nusivylimo, nes visi mažieji krepšininkai buvo apdovanoti medaliais, diplomais, padėkos raštais, saldžiomis velykinėmis dovanėlėmis, firminiais Lietuvos NKA marškinėliais. Įstaigos direktorė specialiuoju direktorės prizu, šokoladiniu velykiniu kiaušiniu, apdovanojo kovingiausią turnyro žaidėją – l/d „Rūta“ ugdytinį. Taip pat padėkojo direktoriaus pavaduotojai Rasai Šalaševičienei  už varžybų organizavimą, NKA treneriui Laurynui Chalytovui už puikų teisėjavimą ir krepšinio sporto šakos populiarinimą.

 

 

x