Jau tapo tradicija, kad kiekvienais metais gegužės mėnesį darželio „Korio” kūrybinės grupės narės organizuoja  sveikatingumo savaitę “Mažieji olimpiečiai”. Šiuo renginiu siekia stiprinti vaikų fizinę sveikatą, suteikia daug džiugių emocijų, varžantis įvairiose rungtyse. Dar kartą vaikus įtikina, kad sportuoti ne tik sveika, bet ir smagu. Be to, darželinukai stiprina socialinius, komandinės veiklos, bendravimo įgūdžius.

Mažieji olimpiečiai – 2016” renginio atidarymą nuotaikingu dalyvių pasveikinimu pradėjo darželio direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rasa Šalaševičienė. Vaikai sulaukė svečių: į šventę atskubėjo linksmasis klounas  (aukl. Marina Kažemėkienė), kuris taip pat pasveikino susirinkusius olimpiečius ir paskelbė sveikatingumo savaitės pradžią.

Sveikatingumo savaitė prasidėjo visuotine mankšta, kurią vedė choreografijos mokytoja Birutė Želvienė. Ji visus pakvietė nuotaikingiems sportiniams šokiams, kurių dėka pasiruošėme visos savaitės startui. Antrąją dieną mažieji olimpiečiai bandė savo jėgas futbolo varžybose. Trečiadienį sekė estafečių diena. Taip pat vaikučiai su savo auklėtojomis bėgo maratoną, jėgas išbandė virvės traukime. Ketvirtadienį vaikai labai laukė krepšinio trenerio Justo, kuris pravedė rungtį „Taiklioji ranka“. Prie renginio prisijungė ir darželio sveiktos priežiūros specialistė Santa, kuri vaikams pravedė daug įdomių sportinių žaidimų. Paskutinę sportinės savaitės dieną, penktadienį, olimpiados uždarymo metu direktoriaus pavaduotoja ugdymui pasidžiaugė dalyvių aktyvumu, padėkojo šio renginio iniciatorėms. Kartu su darželio pedagogėmis Daiva Zeikuviene ir Rasa Grigiene šventės dalyvius apdovanojo diplomais ir vaisiais.

 

x