MENINIS – MUZIKINIS PROJEKTAS „KURIU SU SAVO ŠEIMA“

RESPUBLIKINIS IKIMOKYKLINIO, PRADINIO IR KITŲ UGDYMO ĮSTAIGŲ MENINIS – MUZIKINIS PROJEKTAS

KURIU SU SAVO ŠEIMA“

Marijampolės vaikų lopšelis – darželis „Šypsenėlė“, paminint Tarptautinę šeimos dieną, karantino metu suorganizavo virtualų respublikinį ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio ir kitų ugdymo įstaigų meninį – muzikinį projektą „Kuriu su savo šeima“. Projekto sumanytoja ir iniciatorė – įstaigos direktorė Aldona Stagniūnienė. Kūrybinių darbų projektą organizavo direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rasa Šalaševičienė, meninio ugdymo mokytoja Dovilė Bičkauskaitė, ikimokyklinio ugdymo mokytojos Rasa Delnevičienė ir Ineta Levulienė.

Perteikti  ir diegti bendrąsias šeimos vertybes, palaikyti glaudžius šeimos narių tarpusavio santykius, suburiant vaikus ir tėvus bendrai kūrybinei veiklai, skatinti pagarbų, pozityvų bendravimą tarp šeimos narių – toks buvo projekto tikslas. Dalyviai siuntė video įrašus, kuriuose atlieka savo mėgstamą dainą. Kiti projektui pateikė nuotraukų koliažus, kuriuose kūrybiškai įvairia technika atvaizdavo savo šeimą, savo namus. Iš atsiųstų video įrašų buvo sukurtas filmas, o iš nuotraukų koliažų – knyga. Vaikai ir jų tėveliai buvo labai išradingi ir kūrybingi. Jie dainavo, grojo, šoko, lipdė, piešė, klijavo, statė, dėliojo, karpė, rinko, skynė, kepė, t.y. kūrė su savo šeima.

Projekte dalyvavo švietimo įstaigos iš visos Lietuvos: Marijampolės vaikų l/d „Šypsenėlė“, „Šaltinėlis“, „Vaivorykštė“, Jonavos l/d „Dobilas“, Klaipėdos l/d „Kregždutė“, Klaipėdos Tauralaukio progimnazija, Raseinių l/d „Liepaitė“, Šiaulių l/d „Gluosnis“, Šiaulių r. Kuršėnų l/d „Nykštukas“, Švenčionių l/d „Gandriukas“, Vilkaviškio l/d „Buratinas“, Vilniaus l/d „Žolynas“, Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas „Meteoras“.

Dėkojame įstaigų ugdytiniams, jų tėveliams ir pedagogams už aktyvų dalyvavimą ir bendradarbiavimą.

Gautų kūrybinių darbų bendrą rezultatą galima pamatyti paspaudus nuorodas:

pirmoji nuoroda – virtuali nuotraukų koliažų knyga

https://read.bookcreator.com/ygAEZ2lcPbMmNlOhzpSLxB1sBcX2/8CeGiFd_RUC_xsZipzTNbQ

antroji nuoroda – muzikinių pasirodymų videofilmas
https://youtu.be/9MRZoQ6_C-g

Projekto organizatoriai