Mieli darbuotojai ir tėveliai,

Šiuo metu išgyvename tokį didžiulį, įvairių emocijų pliūpsnį.  Dažniau norisi pykti ant bendradarbio, kaimyno ar ant kito žmogaus, kuris  susirgo COVID-19, ar ant tų, kurie negali šiuo metu priimti vaikučius į darželį, nes susirgo grupės mokytoja ar mokytojos padėjėja, ar kai kas iš vaikų, ar vaikučių tėvelių.

Bet niekas iš mūsų kartais nepagalvojame, kad to žmogaus vietoje galėjote būti (o gal dar būsite jūs?!)

Nei vienas  nesame nuo to  apsaugoti, todėl kviečiu kantriai, pagarbiai komunikuoti ir saugoti ne tik save, bet ir visus aplinkinius.

              Tik nuo mūsų įstaigos visos bendruomenės (darbuotojų, tėvų) atsakomybės ir susitelkimo priklausys, kiek ilgai galėsime rūpintis ir ugdyti mūsų įstaigos ugdytinius, šiuo sunkiu mums visiems laikotarpiu.

              O atsakingumą kiekvienas iš mūsų gali išreikšti laikantis  visų rekomendacijų ir nurodymų, kurie šiuo laikotarpiu tikrai yra būtini ir reikalingi.

              Pandemijos akivaizdoje atsakomybė ir atsakingas elgesys tampa gyvybiškai svarbūs, todėl svarbu ne tik įvertinti, ko galima atsisakyti, kad viruso plitimas būtų sumažintas, bet ir apgalvoti, kaip kiekvienas iš mūsų turi elgtis.

              COVID-19 Kūčių vakarą palietė ir mūsų įstaigą. Susirgo pirmas įstaigos darbuotojas.

Šiuo metu mūsų įstaigoje  COVID-19 serga 4 darbuotojai (3 mokytojai ir 1 mokytojo padėjėjas)

2 pedagoginiai darbuotojai ir 7 vaikų  šeimos saviizoliacijoje.

Informuojame, kad nuo sausio 4 d. dirbs visos lopšelio-darželio grupės ir  vaikučiai, kuriems reikalingas darželis, galės jį lankyti.

Atkreipiu įstaigos tėvelių dėmesį į tai, kad pandemijai tebesitęsiant ir toliau galios karantino apribojimai. LR Vyriausybė rekomenduoja ikimokyklinukus ir priešmokyklinukus į mokymo įstaigą leisti tik tada, kai tėvai neturi galimybės dirbti nuotoliniu būdu.

Jei tėvams nepavyksta suderinti darbo iš namų ir vaiko priežiūros arba tėvai nusprendžia vaikučio neleisti į ugdymo įstaigą, nuo sausio pradžios tėvai (globėjai, dirbantys seneliai) galės vaiką (iki 8 metų) prižiūrėti namuose ir gauti ligos išmokas.

Besibaigiantiems 2020 metams būkime dėkingi, kad daugelis iš mūsų esame sveiki, užjauskime ir globokime sergančius. Išmokime pasitikėti savimi ir savomis jėgomis, nors galbūt daugelis sakys, jog Jūs klystate.

Pasitikime Naujus 2021-uosius metus atvira širdimi ir dalinkimės gera nuotaika, linkėdami vieni kitiems sėkmės ir sveikatos. Tegul  gerumas, atjauta ir viltis ateina į kiekvieno Jūsų namus.

Išlikite visi sveiki ir būkite laimingi!!!

 

 

 

Pagarbiai,

Marijampolės vaikų lopšelio-darželio „Šypsenėlė“ direktorė

Aldona Stagniūnienė