MOKSLO IR ŽINIŲ DIENA ŠYPSENĖLĖJE

 

Nepastebimai Rugsėjis sugrąžino mus visus iš vasaros. Jis žengė naują žingsnį, dovanojo mums gražią ir prasmingą šventę, metai iš metų pasikartojančią ir kaskart vis kitokią – Rugsėjo 1 –ąją – mokslo ir žinių dieną. Šią dieną, persipina jausmai: džiaugsmas, graudulys, nuostaba, nerimas, nežinomybė, viltys… Kažkas, rankutėje stipriai spausdamas rudeniu kvepiančių kardelių puokštę, nekantrauja susitikti su per vasarą išsiilgtais draugais, kažkam – tai pirmoji diena darželyje. Ir pedagogių širdys tądien prisipildo nekasdieniško jaudulio.

Nuo pat ankstyvo ryto Marijampolės vaikų lopšelio – darželio “Šypsenėlė” kiemas buvo pilnas vaikiško juoko, susijaudinusių širdelių plakimo, muzikos garsų bei mielo šurmulio.

Į mokslo ir žinių dienos šventinį rytmetį gausiai susirinkusiuosius vaikų tėvelius, svečius, mažuosius ugdytinius ir visą įstaigos bendruomenę pasitiko Meškiukas Rudnosiukas (meninio ugdymo mokytoja D. Bičkauskaitė) ir visa jo meškiukų šeimyna įsitaisiusi beržų paunksmėje. Pasiilgęs ir nekantriai laukęs sugrįžtančių vaikų, jis sveikino mažuosius, džiaugėsi galėdamas vėl apkabinti kiekvieną, o kartu ir smagiai leisti laiką, tik mažoji Rasytė (IU mokytoja R. Delnevičienė) braukė liūdesio ašarėlę ir nenorėjo atsisveikinti su ją į darželį atlydėjusia Mamyte (PUG mokytoja R. Grigienė). Mažoji Rasytė pirmą kartą pravėrė darželio duris, ilgėjosi namuose paliktų žaislų ir nenorėjo palikti vasaros, tačiau Meškiuko Rudnosiuko ir visų susirinkusių dėka, Rasytė suprato koks smagus laikas laukia darželyje – kiek žinių vaikai čia įgyja, nuotaikingų veiklų ir projektų įgyvendina ir kiek daug naujų draugų susiranda.

Eiliuotus sveikinimus siuntė PUG „Boružėlės“ mergaitės – Ema, Smiltė ir Austėja. Pirmą kartą mūsų įstaigoje besisvečiuojantis Marijampolės savivaldybės tarybos narys Vilius Krivickas džiaugėsi matydamas atsinaujinantį ir modernėjantį darželį, dirbančiais savo srities profesionalais, kuriems linkėjo nuolat tobulėti ir pažadėjo aplankyti dažniau.

Įstaigos direktorė Aldona Stagniūnienė džiaugėsi į šventinį rytmetį susirinkusių gausa, sveikino mažuosius, jų tėvelius ir visą savo komandą linkėdama kūrybingų ir sėkmingų naujų mokslo metų, bei perdavė Marijampolės savivaldybės mero linkėjimus ir saldžią dovaną įstaigos bendruomenei – rudenišką tortą, o prie savo šiltų sveikinimų pridėjo saldžių dovanėlių kiekvienos grupės ugdytiniams.

 

 

                                                                                                                                                                                    Meninio ugdymo mokytoja D. Bičkauskaitė