Paroda-akcija „Gėris ir grožis visada kartu“

Kalėdinis advento laikotarpis – tai susikaupimo ir apmąstymų metas. Tai laikas kai norisi padaryti daugiau gero, pasidžiaugti ne tik savo bet ir draugo, pažįstamo sėkme, padėti nelaimėje.

Ketvirti metai kai mūsų įstaigos „Želmenėlių“ kūrybinė  inicijuojama direktoriaus pavaduotojos ugdymui V. Pranckevičienės,  organizuoja kalėdinių rankdarbių akciją.

Marijampolės savivaldybės ikimokyklinės įstaigos, pradinės mokyklos kviečiamos prisijungti prie gražios iniciatyvos  kurti ir savo darbus dalinti tiems, kuriems trūksta mūsų kasdienės paramos, supratimo, noro padėti.

Šiais metais įstaigos buvo pakviestos sukurti baltą Kalėdinį žaisliuką. Į kvietimą atsiliepė 6 Marijampolės ugdymo įstaigos.

Salėje puikavosi žaliaskarė miško eglė kvepianti sakais, mišku ir pasipuošusi baltais, vaikų ir pedagogų rankomis sukurtais žaisliukais. Eksponatų buvo tiek daug, kad jie buvo eksponuojami ir įstaigos fojė. Gruodžio 18-19 d. įstaigą apgobė „Baltojo stebuklo šviesa“.

Parodos-akcijos eksponatai buvo išdalinti Marijampolės socialinio pagalbos centro ugdytiniams. Tą dieną jie visi jautėsi laimingi, švytinčiomis akimis ir plačiomis šypsenomis.

Viso to nebūtume pasiekę, jeigu į mūsų kvietimą nebūtų atsiliepusios Marijampolės savivaldybės ugdymo įstaigos, joje dirbančios pedagogės, o svarbiausia – mūsų jaunoji kartą. . Norime tarti nuoširdų ačiū:

Marijampolės vaikų lopšelio darželio „Nykštukas“;

Marijampolės vaikų lopšelio darželio „Pasaka“;

Marijampolės vaikų lopšelio darželio „Linelis;

Marijampolės vaikų lopšelio darželio „Vaivorykštė“;

Marijampolės „Žiburėlio“ mokyklos daugiafunkcio centro;

Marijampolės savivaldybės Mokolų pagrindinės mokyklos vaikučiams, pedagogams ir jų vadovams.

Dėkojame už tai, kad negailėjote savo laiko, kūrėte žaisliukus ir dovanojote gerumą.

Tikimės ir tolimesnio gražaus, prasmingo, kūrybingo bendradarbiavimo.