PU GRUPĖS „SMALSUČIAI“ UGDYTINIŲ PASIRODYMAS MIESTO RENGINYJE

Gegužės 28 d. (šeštadienį) vyko  Marijampolės miesto dienų renginio „Cukrinis festivalis 2022 m.“ teatralizuotų programų sąšauka „Saldžioji vyšnelė“. Nuo pat ankstyvo ryto Poezijos parke šurmuliavo ikimokyklinių ugdymo įstaigų vaikučiai, įsikūniję visiems gerai pažįstamais pasakų veikėjais, lietuviškais tautiniais drabužiais pasipuošę šokėjai ir dainininkai. Visi džiaugėsi ir gėrėjosi po parką vaikščiojančiais Saldžiųjų vyšnelių herojais, su kuriais troško įsiamžinti.

                      Priešmokyklinės ugdymo grupės „Smalsučiai“ ugdytiniai kartu su mokytojomis Audrone  Lozoraitiene, Ilona Valiuliene ir meninio ugdymo mokytoja Dovile Bičkauskaite teatralizuotai programai paruošė pamokantį vaidinimą „Vilkas ir septyni ožiukai“. Rūpestinga ožkelė (mokytoja Audronė) su kreivakoju ožiuku (Marija)  išvadavo vilko (Paulius) pagrobtus ožiukus (Meida, Smiltė, Dovydas, Fausta, Jogailė) ir visi laimingai bei linksmai gyveno. Nuotaikingas pasirodymas sulaukė gausių aplodismentų, o daugybė saldžių akimirkų pralinksmino vaikučius.

Jautri vaikų vaidinimų programa, virstanti į vaikų teatriukų sąšauką  „Saldžioji vyšnelė“, turi savo spektaklio siužetą. Spektaklio finalas – vyšnelės sodinimas. Birželio 1 d., minint  Tarptautinę vaikų gynimo dieną, Pašešupio parke mūsų darželio ir kitų ugdymo įstaigų mažieji artistai stebėjo, kaip iš vyšnios kauliuko virtę medeliai sodinami parke. Tai yra tarsi vizija ateičiai ar liudijimas apie apdainuotas sirpstančias vyšnias Suvalkijoje, kurias galima bus lankyti, stebėti ir jomis džiaugtis.

 

                                                                                                                                                                             PU mokytoja Ilona Valiulienė