Sportinis projektas „Futboliukas“

Šiais mokslo metais gausus būrys mūsų įstaigos ugdytinių  (152 vaikai) dalyvauja  Lietuvos masinio futbolo asociacijos organizuojamame projekte „Futboliukas“. Į projekto įgyvendinimą įsijungė ikimokyklinio ugdymo grupių: „Bitutės“, „Žirniukai“, „Kačiukai“, „Saulės zuikučiai“, „Svajokliukai“ ir priešmokyklinio ugdymo grupių: „Smalsučiai“, „Pelėdžiukai“, „Boružėlės“  vaikučiai ir mokytojos. Šiuo projektu siekiama populiarinti futbolo žaidimą lauke ir uždarose darželio patalpose bei populiarinti futbolą kaip sporto šaką visuomenėje. Žaidžiant šį žaidimą, sudaromos sąlygos ne tik ugdyti vaikų fizinius gebėjimus, bet ir skatinamas smalsumas pažinti futbolą per kūrybinę pusę.

Pradėjus projekto įgyvendinimą, iš šios asociacijos gauta daug priemonių: futbolo vartai, marškinėliai, kamuoliai, plastikinės lėkštutės, bokšteliai, užduočių knygelės, lipdukai.

Dalyvavimas projekte suteikia galimybę stiprinti bendravimą ir bendradarbiavimą tarp grupių, šeimų ir kitų įstaigų. Darželis kurs savo personažą – futboliuką. Į įstaigą bus pakviesti futbolo treneriai, vaikai dalyvaus kitų įstaigų organizuojamame futboliuko Kalėdiniame turnyre, atliks futboliuko užduotėles, linksmai sportuos ir augs sveiki bei stiprūs.

 

                                                                                                Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Rasa Grigienė