Jau tampa tradicija, kai mūsų įstaiga dalyvauja Marijampolės savivaldybės organizuojamoje derliaus šventėje. Šiemet ,,Sūduvos kraitė – 2016“ džiugino rudens gėrybių ir grožybių puošmenomis, kūrybiniais sumanymais, idėjomis ir muzikiniais skambesiais.

Mūsų darželis taip pat neatsiliko nuo kitų įstaigų. ,,Muzikos garsų karalystėje“ – tokią temą pasiūlė mūsų direktorė Aldona Stagniūnienė, o darželio kūrybinė grupė ,,Želmenėliai“, kuriai vadovauja auklėtoja Ineta Levulienė, pakvietė visą įstaigos bendruomenę – auklėtojas, vaikučius, tėvelius kurti darbelius iš rudens gėrybių.

Kibus visiems į darbą, išaugo tikra muzikos garsų ,,karalystė“, kurią galėjo aplankyti visi šventės svečiai ir dalyviai. Ir ko tik čia nebuvo: gitarų, mandolinų, būgnelių, smuikų, kanklių, pianinų, o prie įėjimo į šią nepaprastą muzikos šalį visus pasitiko miuziklo ,,Muziko garsai“ personažai.

Šventės metu mūsų darželis, auklėtojos Rasos Grigienės iniciatyva, sudalyvavo akcijoje „Globokime gyvūnus“, kurios metu, surinktą gyvūnams skirtą maistą padovanojome Marijampolės gyvūnų mylėtojų asociacijai.

Dėkojame darželio vaikučių tėveliams už jų kūrybiškumą, išradingumą, kuriant muzikos instrumentus ir kitus darbelius iš rudens gėrybių.

Na ir kokia „Muzikos garsų karalystė“ be dainų, be muzikos instrumentų skambėjimo. Todėl čia atvykusius svečius pasitiko linksma muzika, kvietimas paragauti keptos duonos ir naminės giros. Visų nuotaiką skaidrino puikus oras ir skambi daina. Ačiū visiems prisijungusiems.

x