Rausvais epušėlių lapeliais

Sumirgo šaltinių vanduo.

Skambėdamas kriaušių varpeliais

Ateina auksinis ruduo…

                           M. Vainilaitis

 

SVEIKAS, SPALVOTAS RUDENĖLI!

 

Tokiu šūkiu šiemet rugsėjo 3 d. darželyje buvo paminėta Mokslo ir žinių šventė. Nuo pat ryto į darželį rinkosi vaikučiai, jų tėveliai, pedagogai, kurių laukia nauji mokslo metai, nauji iššūkiai, nauji sumanymai. Sveikinimo žodžius tarė darželio direktorė A. Stagniūnienė. Ji pasidžiaugė atnaujinta darželio lauko aplinka, naujomis edukacinėmis erdvėmis, įteikė padėkos raštus ugdytinų tėveliams ir dėkojo už pagalbą, sudalyvavus akcijoje „Tvarkome aplinką, globojame žemę.

Šventėje susitiko Vasarėlė (L. Stadalienė) ir Rudenėlis (A. Lozoraitienė). Vasarėlė visiems pristatė su savo draugą Nežiniuką (D. Bičkauskaitė), kurį vaikučiai mielai priėmė į savo ratą, norėdami išmokyti mokslo paslapčių. Atsisveikinimui su Vasarėle į dangų buvo paleisti rožiniai balionai, o atskubėjęs spalvotas Rudenėlis vaikučius supažindino su abėcėle.

Žinoma, neapsieita ir be dovanų. Direktorė kartu su savo pavaduotoja dovanojo grupėms įvairias edukacines priemones. Šventę vainikavo visų pamėgtas šokis „Saulės spindulėlis“.

 

x