„Šypsenėlės” mažieji menininkai tarp 20-ies geriausių Lietuvoje

Lietuvos olimpinė akademija organizavo tradicinį piešinių konkursą „Mes sportuojame“. Gauti 825 piešiniai iš 119 ikimokyklinių ugdymo įstaigų (38 savivaldybės). Komisija, atsižvelgdama į piešinio spalvas, judesio išraišką, ar darbas atliktas savarankiškai, ar atitinka konkurso tematiką, atrinko 20 darbų. Tarp 20-ies nugalėtojų – net dvi ugdytinės iš mūsų darželio. Tai Medeina Gluoksnytė su darbu „Mes – šauniausi” ir Vanesa Šėvelytė su darbu „Pergalė“. Abi mergaites iš IUG „Kačiukai“. Šiam piešinių konkursui mergaites ruošė IU auklėtoja Salomėja Žaliauskienė.

Daugiau informacijos galima rasti www.loa.lt.

 

 

AKCIJA „ŽYDINTIS TILTAS. PADOVANOK GĖLĘ SAVO MIESTUI!“

Gegužės 19 d., penktadienį, vaikų lopšelio – darželio „Šypsenėlė” direktorės Aldonos Stagniūnienės iniciatyva prisijungėme prie akcijos „Žydintis tiltas. Padovanok gėlę savo miestui!“, kurią šiemet organizavo Marijampolės savivaldybės administracija kartu su Laisvalaikio ir užimtumo centru. Kartu su direktore akcijoje dalyvavo direktoriaus pavaduotoja Rasa Šalaševičienė, IU grupės „Vabaliukai“ auklėtoja Ineta Levulienė su ugdytinėmis Migle Kasparavičiūte ir Tėja Ramanauskaite.

Akcijos atidarymas vyko Vilkaviškio gatvės tilto papėdėje – Poezijos parke. Šiuo renginiu paminėjome ir „Augalų žavadienį“ – tai pasaulinė iniciatyva, kurios pagrindinis tikslas yra paskatinti žmones žavėtis augalais, kalbėti apie jų reikšmę mūsų kasdienybėje, skleisti žinią apie stebinantį augalų pasaulį.