Besparnis būtų gyvenimas,
Tuščias, niūrus, vienareikšmis,

            Jeigu jo nenušviestų vaiko šypsnys,
            Jei šviesus vaiko juokas
            Nepaglostytų mūsų širdies,
            Meilei jos nepažadintų,
            Nepaskatintų globai, gerumui, kūrybai.

                                           (J. Marcinkevičius)

TARPTAUTINĖ VAIKŲ GYNIMO DIENA

Tarptautinė vaikų gynimo diena – tai priminimas visuomenei apie būtinybę saugoti ir gerbti vaikų teises. Vaikai turi teisę augti šeimose, turėti mamą ir tėtę, eiti į darželį ar mokyklą, turi teisę jaustis saugūs, augti sveiki. Šiemet šia proga Lietuvoje suorganizuota akcija „Taikos glėbys“, kurios metu visi kviečiami apsikabinti. Tai kasmetinis visų žmonių APSIKABINIMAS vienu metu dėl taikios Vaikų ateities.

Lopšelio – darželio „Šypsenėlė“ įstaigos pedagogės ir jų ugdytiniai prisijungė prie šios dienos minėjimo ir sudalyvavo „apsikabinimo“ akcijoje. Direktorė A. Stagniūnienė pasveikino vaikučius su prasidėjusia vasara, su Vaikų gynimo diena, įteikė vaikams gražų besišypsantį balioną ir su visais apsikabino.

 Taip sutapo, kad šią dieną darželyje prasidėjo ir Olimpiečių savaitė, kurią suorganizavo l/d kūrybinė grupė „Korys“. Sporto šventės vedančioji PU pedagogė D. Zeikuvienė ir visų labai lauktas linksmasis Klounas (aukl. R. Grigienė) paskelbė šventės pradžią, kurios metu vaikai visą savo laiką skirs sportinėms rungtims ir žaidimams. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui R. Šalaševičienė pasveikino vaikučius su Vaikų gynimo diena ir išmokė sportinį šūkį, kuris juos lydės sportinėse varžybose. Choreografijos mokytoja B. Želvienė visiems dalyviams pravedė nuotaikingą muzikinę mankštą. Vėliau vaikai buvo pakviesti kurti kolektyvinį darbą: visi ant didelio lapo piešė namus, vaikus, laisvai skraidančius paukščius, saulę, giedrą dangų.

 

 

                                                                Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

 

 

x