Tarptautinis ikimokyklinio, pradinio ugdymo ir kitų ugdymo įstaigų meninis – kūrybinis projektas „KURIU SU SAVO ŠEIMA“

Siekiant prasmingai paminėti Tarptautinę Šeimos dieną bei lietuvių kalbos metus, mūsų darželis įgyvendina tarptautinį meninį – kūrybinį projektą „Kuriu su savo šeima“. Projekto iniciatorė – Marijampolės vaikų lopšelio – darželio „Šypsenėlė“ direktorė Aldona Stagniūnienė, projekto koordinatorė – direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rasa Šalaševičienė, projekto kūrybinė grupė: meninio ugdymo mokytoja Dovilė Bičkauskaitė,  priešmokyklinio ugdymo mokytoja Audronė Lozoraitienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė Rasa Delnevičienė ir ikimokyklinio ugdymo mokytoja Irma Bagdonienė.

Projekte dalyvauja devynios švietimo įstaigos iš Lietuvos: Alytaus lopšelis- darželis „Obelėlė“, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija, Kaišiadorių lopšelis – darželis „Spindulys“, Kauno lopšelis – darželis „Židinėlis“, Panevėžio lopšelis – darželis „Puriena“, Šiaulių lopšelis – darželis „Pasaka“, Marijampolės vaikų lopšeliai – darželiai „Rasa“, „Vaivorykštė“ ir Šypsenėlė“.   Džiaugiamės, kad projektui savo kūrybinius darbus atsiuntė Suvalkų lietuvių vaikų darželis iš Lenkijos.

Vaikai kartu su savo šeimos nariais, su mokytojomis sukūrė knygeles, albumus iliustruodami piešiniais ir poezija. Kiti dalyviai sukūrė video, kuriuose pristatė savo knygeles ir albumus, skaitant (deklamuojant) savo kurtas eiles arba inscenizuojant kitų poetų kūrybą, originaliai pristatant savo sukurtą meninį – kūrybinį darbą.

Nuo 2021 m. gegužės 12 d. iki birželio 15 d. kūrybinius darbus ir video įrašus galima pamatyti Marijampolės P. Kriaučiūno viešosios bibliotekos  „Draugystės“ padalinyje. Kviečiame apsilankyti.

Virtuliai projekto darbus galima pamatyti paspaudus šias nuorodas: