Jau beržai ir kaštonai liepsnoja,
Neša vasarą gervės ant sparnų vis tolyn ir tolyn,
Paklausykite! Kažkas skambina, šaukia,-
Tai rugsėjo pirmoji,
Ji, visus pasikvietusi, veda
Stebuklingon vaikystės šalin.

 

Rugsėjo 1- ąją darželio direktorė Aldona Stagniūnienė ir „Teatrinuko“ kūrybinė grupė sukvietė visus į šventinį rytmetį, skirtą Mokslo ir žinių dienai.

Darželio kieme susirinko vaikučiai bei jų tėveliai. Skambant nuotaikingai muzikai, prasidėjo šventinis rytmetis. Įstaigos direktorė visus pasveikino su Naujų mokslo metų pradžia, apdovanojo tėvelius ir darželio grupes padėkos raštais bei dovanėlėmis, kurie aktyviai dalyvavo pavasarinėje įstaigos organizuojamoje akcijoje „Tvarkome aplinką – globojame žemę“. Padėkos žodį tėvelių vardu tarė „Spalviukų“ grupės ugdytinės Ievutės mamytė F. Galavočienė. Ji padėkojo direktorei už darželio aplinkos bei grupių atnaujinimą.

Gėlėmis, padėkos raštu, atminimo dovanėle ir gražiais žodžiais buvo išlydėta ilgametė darželio muzikos vadovė S. Stanulienė.

Puikius eilėraštukus dovanojo Priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai: Goda, Benas ir Gabrielė, nes šis rugsėjis jiems jau paskutinis darželyje. Kadangi šventinį rytmetį visą tą laiką šildė saulės spinduliai, todėl netrūko šokių bei dainų.

O kaip šventė be Pelėdos ir Šarkos išdaigų, be jų nuotaikingos programėlės, po kurios įstaigos direktorė A. Stagniūnienė kartu su „Teatrinuko“ kūrybinės grupės auklėtojomis L. Stadaliene ir A. Lozoraitiene visus vaišino skanėstais.

Smagi nuotaika, linksmos dainelės ir šokiai, padėkos žodžiai bei puikios vaišės – tai tokie mūsų šventinio rytmečio akcentai.

  

x