Kiekvienais metais Lietuvos ugdymo įstaigose lapkričio 16 dieną švenčiama Tolerancijos diena. Kiekvienų metų simbolis skirtingas. Šiais metais Tolerancijos dienos simbolis buvo KNYGA, todėl bendrojo ugdymo mokyklos ir neformaliojo švietimo įstaigos buvo pakviestos kurti TOLERANCIJOS KNYGĄ.

 

Knygos – dideli išminties, darbo ir žinių lobynai. Knygų reikšmė žmogaus gyvenime neįkainojama. Žmogus, skaitydamas knygą, niekada nebūna vienišas, – su juo yra knyga, kuri praturtina jo dvasinį pasaulį. Vieniems knyga yra gyvenimo dalis, kitiems laisvalaikio praleidimo būdas. O pačių vaikų kurta knyga, tai jų patirtis, jų nuomonė, jų piešiniai ir piešiniuose perteiktos emocijos, mintys.

Tarptautinę Tolerancijos dieną mūsų įstaigoje  vainikavo šventinis rytmetis, kurio metu „Saulės zuikučių“ grupės ugdytiniai ir jų auklėtojos D. Vaičiulienė ir P. Spūdienė pristatė vaikų kurtą tolerancijos knygą. Meninio ugdymo pedagogės S. Stanulienės paraginti, visi įstaigos ugdytiniai dainavo daineles, žaidė žaidimus, mokėsi būti vieni šalia kitų, padėti vieni kitiems, kartu pasidžiaugti.

x